Hakkımızda

Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platfomu olmaya çaba gösteren www.turkinna.com, Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapmaya ve milyonlarca müşteri ile bir araya getirerek Elektronik Ürünlerin satışı ve gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini desteklemeye devam etmektedir.

1998 yılında ilk tohumları atılan platform, 2018 yılında Turkinna markasıyla faaliyet göstermeye başlamıştır. Bugün Turkinna, geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret şirketi olmaya aday, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında üst sıralarda olarak kabul edilmektedir.

Turkinna; 2006 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Turkinna, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Kurucusu Sn. Hacı Mustafa GÜLESER'in vizyonunun bir sonucu olarak; online toptan ve perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Turkinna, bugün yaklaşık 40 kategoride, binlerce ürün çeşidiyle aylık 5 milyona yakın ziyarete ev sahipliği yapıyor. Geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Turkinna, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Başarılarını aldığı ödüllerle her geçen gün taçlandırmaya devam eden Turkinna, Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunurken müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürüyor.