Teslimat Bilgileri

Teslimat Koşulları


Kapıda KONTROLLU TESLIMAT isteyen müşterilerimiz kargo ücretini bize göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde kargolarımız normal olarak kontrolsüz çıkar. 

》》》PTT kargo ile ürün SİZE EN YAKIN ŞUBEYE gelir. Ürünü görevlinin huzurunda açarsınız, cihazı istediğiniz kadar kontrol edip incelersiniz; Beğenirseniz ödemeyi görevliye yapar ürünü alırsınız; Beğenmezseniz cebinizden TEK kuruş çıkmadan iade edebilirsiniz. ( Kargo Ücreti 39TL dir )
》》》Ankara içi Özel Kurye ADRESİNİZE gelir, ( Kurye Ücreti 40TL dir )
》》》Kontrolsüz Kargo PTT KARGO ile ADRESİNİZE gelir, ( Kargo Ücreti 10TL dir )

Siparişleriniz, onay alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Türkinna Telefon Dünyası on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.